EMAUS INTERNATIONAL

Better than You had ever expected

Inteligentne systemy nawigowania

GPS (Global Positioning System) umożliwia szybkie i dokładne wyznaczanie współrzędnych określających położenie pojazdu, co zwiększa bezpieczeństwo i możliwość monitorowania dostaw.

Realizacja dostaw JiT

Just In Time jest standardem firmy. Dostarczamy przesyłki również w niedziele i święta. Emaus International wykazując dbałość o najmniejsze szczegóły, rozwiązując powstałe trudności i naprawiając to co zostało zepsute.

Zastosowanie inteligentnych systemów

Monitoringu logistycznego oraz rozwiązań dedykowanych optymalizuje koszty, pozwala to na oferowanie konkurencyjnych stawek za usługi transportowe

Nowoczesna flota pojazdów

Zarządzamy nowoczesną flota pojazdów. W procesach transportowych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne.

Dostawy

Zapewniamy dostawy do sieci handlowych, sklepów, magazynów centralnych oraz terminali przeładunkowych. Dziennie dostarczamy ponad 1000 ton towarów do naszych odbiorców.

Polski kapitał

Jesteśmy nowoczesną firmą o kapitale polskim, prężnie rozwijającą w sektorze TSL.

Nasza kadra

Nasza kadra wykorzystuje posiadaną wiedzę i doświadczenie w tworzeniu silnych więzi z klientami, dostarczając im nowych wartości biznesowych.

Czas realizacji

Polsce przesyłki są realizowane do 24h. Czas dostaw przy relacjach zagranicznych ustalamy z klientem, jednak nie jest on dłuższy niż 72h.

Przewozy na terenie UE

Posiadamy bogate doświadczenie w przewozach na terenie UE. Nowoczesna flota wyposażona w systemy zabezpieczeń ładunków gwarantuje bezpieczeństwo przewozu.

Zadowolenie Klienta

Jesteśmy ukierunkowani nie tylko na zadowolenie naszego Klienta, ale także pełną satysfakcją Klientów naszego Klienta.

Nauka

Posiadamy bliskie kontakty z nauką. Uczestniczymy w spotkaniach i konferencjach poświęconych różnym problemom transportowym.